KONST / Litografier / Färglitografi 16716107
nr 1671 6107
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, numrerad 156/380. Färglitografi, bildmått: 31x42 cm, yttermått inklusive ram: 49x58 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 januari 2025
kl 18:53:07
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien